Pirömer ve Hacı Mütahir'den Cumhur İttifakı’na Tam Destek...

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Güzide Çipan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkan Vekili Serdal Kiraz, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Lutfi Tekeli, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Alperen Ocakları İlçe Başkanı Suat Gözeller, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Kezban Ceylan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Nas, Belediye Meclis Üyesi Adayları, STK Başkanları ile birlikte Pirömer ve Hacı Mütahir Mahallesini ziyaret ettiler. 

“BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ OLARAK HÜSEYİN BAŞKANIMA DESTEK VERİYORUZ, SİZLERDEN DE DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEMENİZİ İSTİYORUZ”

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir: “6 gün sonra kendinize bir oy vereceksiniz. Vereceğiniz bu oyla Ereğli birçok hizmete kavuşabilir, olması gereken yere gelebilir. Merkezde, Konya’da, Ereğli’de Cumhur İttifakı var, biz de burada Büyük Birlik Partisi olarak Hüseyin Başkanıma destek veriyoruz, sizlerden de desteğinizi esirgememenizi istiyoruz” şeklinde konuştu.

“ADAM GİBİ ADAM HÜSEYİN OPRUKÇU BAŞKANI SEÇMEYE HAZIR MISINIZ?”

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: “31 Mart’ta Ereğli’nin kara sevdalısı, ömrünü Ereğli’ye hizmete vakfetmiş, adam gibi adam Hüseyin Oprukçu Başkanı seçmeye hazır mısınız?” şeklinde konuştu.

EMEKLİLER DERNEĞİNE ÜYE OLDU EMEKLİLER DERNEĞİNE ÜYE OLDU

“ALLAH’IN İZNİYLE BU DEFA İLÇE EREĞLİ’YE SON GELİŞİMİZ OLUR, BİR SONRAKİ GELİŞİMİZ VİLAYET EREĞLİ’YE OLUR”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Güzide Çipan: “ Bugün görüyorum ki Ereğli 14 ve 28 Mayıs’ta olduğu gibi Cumhur İttifakı’na destek verecek. Ben size bugün Cumhur İttifakımızın kıymetli adayı Ereğli sevdalısı, üretken belediyecilikte örnek inşa eden Hüseyin Oprukçu Başkanımı 31 Mart’ta sizlere emanet ediyorum. Birçok defa Ereğli’ye görevli olarak geldik. Allah’ın izniyle bu defa İlçe Ereğli’ye son gelişimiz olur, bir sonraki gelişimiz vilayet Ereğli’ye olur. Yaparsa Cumhur İttifakı yapar, zafer bizden zafer Yüce Allah’tan” şeklinde konuştu.

“YAPMAK GÖNÜL İŞİ HİZMET AŞKI VARSA BİZİM GİBİ LAYIKIYLA HİZMET EDERSİN, YOKSA BOŞ LAF ÜRETİRSİN, DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR, HİÇBİR ŞEY YARIM KALMASIN İSTİYORUZ”

Başkan Oprukçu: “Dün geldiğimde beni yalnız koymadınız, yine yakışanı yapacak ve yalnız bırakmayacaksınız eminim. Artık son düzlüğe girdik, zaferimize sayılı günler kaldı. Ereğli’mizde üretken belediyeciliğin, hizmet belediyeciliğinin en güzel örneğini sergiledik ve adam gibi hizmet ettik. Yapmak gönül işi hizmet aşkı varsa bizim gibi layıkıyla hizmet edersin, yoksa boş laf üretirsin. Daha yapacak çok işimiz var, hiçbir şey yarım kalmasın istiyoruz. Cumhur'un gücüyle, el birliği, gönül birliğiyle güçlü bir şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz. Yaparsa Cumhur İttifakı yapar ve göreceksiniz Ereğli'mizin muhteşem geleceğini inşa edeceğiz. Vilayet olmak için artık gün sayıyoruz, gün. Seçimden sonra inşallah huzur şehri Vilayet Ereğli’yi beraber inşa edeceğiz. Allah'ın izniyle birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi