Skandal İddialar İftira çıktı ❗️

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu hakkında söylemlerde bulunan Erdal Kılıç, Hüseyin Oprukçu'nun ihalelere ortak olduğu iddialarını yalanladı.

Akhüyük’teki sondaj kuyusunun ihalesini alan ve daha sonra Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin  Oprukçu'nun  ihalelere ortak olduğunun , aynı zamanda zarara uğratıldığının iddiaları iftira olduğu anlaşıldı.

Akhüyük sondaj ihalesini alan firmanın yetkilisi Erdal Kılınç  açıklamasında şu sözlere yer verdi;
Şahsımın Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'ya yönelik bir takım haksız kazançlarda bulunduğu , araçlar alınması , ihalelere ortak olması gibi suçlamalara gelince.Akhüyük Termal sondaj işinin Belediye tarafından fehisinden kaynaklı 5-6 milyon zarara uğramam nedeniyle duyduğum öfkeyle belediye başkanımıza o şekilde suçlamalarda bulundum.

OYUNA GETİRİLDİĞİMİ ÜZÜLEREK GÖRDÜM

Yapmış olduğum bu suçlamaların temeli olmayıp kendisine siyaseten rakip olan bir takım kesimlerin rahrik  etmesi üzerine bu şekilde beyanlar kullanmış bulunmaktayım.Kaldı'ki tüm ihale bedeli olan 6.600 TL nin Ereğli Kamuoyu tarafından belediyenin sanki 40-50 milyon TL  zarar uğratıldığı ve bu iftira üzerinden Belediye Başkan'nın yıpratıldığı şeklindeki yayınları gördükten sonra nasıl bir oyuna getirildiğimi üzülerek görmüş bulunmaktayım.

KIRATLIYA YENİ GÖREV KIRATLIYA YENİ GÖREV

HER TÜRLÜ SUÇLAMA İFTİRADIR!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından iftiralarla itibarı yok edilmek istenen ve bundan en çok ağzı yanan vatanını,milletini canından çok seven bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak şunu söylemek isterim ki ;Benim üzerimden Ereğli Belediye Başkanımız Hüseyin Oprukçu'ya vurulmak istenen her türlü suçlama iftirafır. Temeli olmayan asılsız suçlamalardır. Kamuoyu'nun bilgisine sunarım.Dedi

Editör: Burak Reis Karcı