Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hayrettin Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur İttifakı’na Destek Verecek…

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Burhanettin Sevencan ile birlikte Cumhur İttifakına katılan Ereğli Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hayrettin Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur İttifakı’nın Seçim İletişim Merkezinde bir araya geldiler.

“EREĞLİ’NİN İL OLMA OLASILIĞI İÇİN, KEŞKE DEMEMEK İÇİN HÜSEYİN BAŞKANIMIN YANINDA YER ALALIM DEDİK”

Ereğli Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hayrettin Ünal: “Ereğli’nin il olma olasılığı için keşke dememek için Hüseyin Başkanımın yanında yer alalım dedik. Ekibimizle beraber yani kurucu ekip olarak yaklaşık 80 kişi üyelerimizle birlikte Cumhur İttifakı’nın yanında yer almaya karar verdik. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

BELEDİYE BORÇ LİSTESİ ASILDI BELEDİYE BORÇ LİSTESİ ASILDI

“YENİDEN REFAH PARTİSİ KURUCU İLÇE BAŞKANI HAYRETTİN ÜNAL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN DESTEĞİNDEN DOLAYI ŞEREF DUYDUĞUMU İFADE ETMEK İSTİYORUM”

Başkan Oprukçu: “Ereğli Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hayrettin Ünal ve Yönetim Kurulu Üyelerinin bize destek vermesinden dolayı müteşekkirim. İnşallah Ereğli’nin Cumhur İttifakıyla istikbali daha parlak geleceği daha güvenli bir şehir olmak üzere yol arkadaşlığı yapıyoruz. Neticede vakfedilmiş bir ömrümüz var şerefle ve hizmetle tamamlama derdindeyiz. Kendimizi düşünecek bir günümüz olmadı hep Ereğli hep ülkemiz, milletimiz ve geleceğimiz oldu. Bir olduk, iri olduk, diri olmaya devam edeceğiz ve mutlaka başaracağız tarihin Ereğli’yi alkışladığını inşallah dosta düşmana göstereceğiz. Sizleri seviyorum, sayıyorum ve Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanı Hayrettin Ünal ve Yönetim Kurulu Üyelerinin desteğinden dolayı şeref duyduğumu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Emrah Çakıcı