CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti ilçe yönetimi, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Belediye Meclis üyelerinin katıldığı Babalar Günü programında, Çayhan Mahallesi’nde ikamet eden CHP Eski İlçe Başkanı Ahmet Toros, CHP Eski İlçe Başkanlarından Nedim Güldalı ve Recep Baş ile geçmiş dönemlerde parti çalışmalarına büyük emek vermiş olan Duran Ali Şener ziyaret edilerek çiçek ile hediye takdim edildi ve babalar günü kutlandı.
Gerçekleştirilen Babalar Günü ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren eski ilçe başkanları, CHP İlçe yönetimine teşekkür ettiler.
CHP eski ilçe başkanlarından Nedim Güldalı, ilk defa böyle bir etkinlikte ziyaret edilmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi ve “Gerçekten çok duygulandım” dedi.
Ziyaretler ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, “Partimize çeşitli kademelerde emek vermiş parti büyüklerimizin babalar gününü, gençlik kolları ve kadın kolları ile belediye meclis üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikte kutladık. Kendilerini ziyaret ettik ve çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Editör: TE Bilisim