EREĞLİ’DE BURAK BULUT VE KURTULUŞ KUŞ RÜZGARI!
Ereğli’de dün gece Beta Trafo Ereğlispor’a destek amaçlı konser düzenlendi. Türkiye’nin sevilen ve en çok dinlenen sanatçıları arasında bulunan Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş da destek konserine ortak oldu. Sevilen sanatçıların şarkıları binlerce kişi tarafından hep bir ağızdan söylendi. 
Ereğli’de Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Yönetimi tarafından takım için destek konseri düzenlendi. Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. Destek konserinde ilk başta sahneye O Ses Türkiye yarışmasında birinci olan Hasan Koçak çıktı. 
Sevilen sanatçı Hasan Koçak yaklaşık olarak 1 saat kaldığı sahnede alanı dolduran binlerce kişiye müzik ziyafeti yaşattı. Koçak’ın sempatik tavırları ve binlerce kişiden büyük alkış aldı. 
“TÜM YÖNETİM VE TAKIM EL ELE SAHNEDEYDİ”
Hasan Koçak’ın unutulmaz bir gece yaşattığı konserde Koçak’a Beta Trafo Ereğlispor Yönetimi’nde yer alan Birleşim Gıda sahibi Ramazan Arslan ve İlhan Dalgıç Pompa sahibi Hilmi İlhan tarafından forma ve çiçek takdim edildi. 
Forma ve çiçek takdiminin ardından Beta Trafo Ereğlispor Yönetimi ve futbolcuları Başkan Bilgin Kamış liderliğinde sahneye çıkarak yeni sezon için şampiyonluk sözü verdiler. 
“BURAK BULUT VE KURTULUŞ KUŞ UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI”
Hasan Koçak’ın sahnesinin ardından tüm Ereğli’nin merak ve heyecan ile beklediği ünlü sanatçılar Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş sahneye çıktı. Sahneye çıkan ünlü sanatçılar ile birlikte eğlence doruklara ulaştı. 
Ünlü sanatçılar alanı dolduran 7’den 70’e binlerce kişi ile birlikte sevilen şarkılarını seslendirdi. Unutulmaz bir gecenin yaşandığı konserde sevilen sanatçılar Beta Trafo Ereğlispor için destekte istedi. 
Konserin sona ermesinin ardından Ereğli’nin sevilen iş insanı Bilal Yiğit ve MHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz tarafından ünlü sanatçılara forma takdim edildi. 
Kulüp Başkanı Bilgin Kamış da ünlü sanatçılara çiçek takdim ederek, başarılar diledi.

SPOR VE SPORCULARA  HEP DESTEK SPOR VE SPORCULARA HEP DESTEK

Editör: Haber Merkezi