Hayvan Pazarı dezenfekte çalışmalarının ardından kapılarını açtı

Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Korona virüs(COVİD-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda virüs nedeniyle uzun zamandır hizmet veremeyen Hayvan Pazarı normalleşme süreci çerçevesinde Belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen dezenfekte çalışmaları ve maske dağıtımının ardından yeniden hizmete açıldı

HAYVAN PAZARI DEZENFEKTE EDİLDİ

sağlığını koruma noktasında görev üstlenmekten kaçınmayan ve bu salgının şehrimizde yayılmasının önüne geçilmesi noktasında ekiplerini seferber eden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu salgınla mücadelede hemşerilerinin takdirini kazandı. Normalleşme süreci ile birlikte yeniden faaliyete başlayan Hayvan Pazarı’nda yürütülen dezenfekte çalışmaları ve maske dağıtımı ile hayvan alımı yapacak ve ticaret yapan vatandaşlara steril bir ortam sağlandı. 

“TEDBİRLERDE GEVŞEME OLMAMALI”

Normalleşme süreci ile tedbirlerin gevşetilmemesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Oprukçu: “Korona virüs(COVİD-19) salgını ile mücadele sürecimizde yeni bir döneme girdik. Bu süreçte 1 Haziran itibariyle birçok sektör hizmet vermeye başladı. Ancak yeni dönemde de tedbirlerimizi almaya devam etmeliyiz. Özellikle sosyal mesafe ve maske kullanımına azami özeni göstermeliyiz. Bu salgının ülkemizde etkisi tamamen yitirmesi tek temennimiz. Allah’ın izniyle birlik ve beraberlik içerisinde o günleri de göreceğiz. O güne kadar Ereğli Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonra da seferber ederek hemşerilerimizin yanında olacağız. Hayvan Pazarı’nın yeniden faaliyete geçmesi öncesinde dezenfekte çalışmalarımızı ve maske dağıtımı gerçekleştirdik. Hayvan Pazarı ve faaliyete başlayan tüm işletmelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Editör: TE Bilisim