Başkan Oprukçu Şehit Aileleri, Gaziler ve Aileleriyle Yemekte Buluştu

EREĞLİDE  BU ALT GEÇİTLER KAPANACAK EREĞLİDE BU ALT GEÇİTLER KAPANACAK

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle Belediye Sosyal Tesisleri’nde şehit aileleri, gaziler ve aileleri onuruna yemek verdi. 

Gaziler günü vesilesiyle düzenlenen yemek programına İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Yavuz, Cezaevi Jandarma Tabur Komutanı Yarbay Kahraman Gürbüz, Ereğli Jandarma Komutanı Binbaşı Esat Can Öztürk, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yılmaz Ertaştan, Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin Özyurt, Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK Temsilcileri, Oda Başkanları, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.

“HEP BERABER EREĞLİ’NİN VİLAYET OLDUĞU GÜNÜ GÖRMEYİ RABB-ÜL ALEMİN NASİP ETSİN”

Programda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Gazilerimizin günü kutlu olsun, sıhhatte olsunlar, afiyette olsunlar inşallah. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden bütün gazilerimizi, şehitlerimizi şükranla, minnetle, rahmetle anıyorum. Allah onlardan razı olsun hepsinin mekanı cennet olsun inşallah. Afiyet olsun demeden önce Ereğli’mizin vilayet olması noktasında beklentimizi, temennimizi ifade edelim. Hep beraber Ereğli’nin vilayet olduğu günü görmeyi Rabb-ül Alemin nasip etsin. Bunu birçok defa da ifade ettim değerli Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in ifadesinden sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın da Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında inşallah bir müjdeyle, yakışan bir söylemle bu işin hallolmasını çok arzu ediyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum, Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi