Ereğli Belediyesi Özveri İle Hizmetlerine Devam Ediyor

Ereğli Belediyesi şehrin dört bir yanında hizmetlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra Aziziye ve Kuskuncuk mahallesinde yaşanan selde hemen hemşerilerinin yanına koşan ve gereken hizmetlerin yapılmasını bizzat takip eden Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu yoğun yağışlar nedeniyle çadırları sel altında kalan tarım işçilerinin mağdur olmaması için gereken ne varsa yapılması noktasında talimatlarını veriyor. 

EMEKLİLER DERNEĞİNE ÜYE OLDU EMEKLİLER DERNEĞİNE ÜYE OLDU

Bu kapsamda ekipler sel yaşanan mahallelerde suların tahliyesi, yolların onarımı için gece gündüz çalışmalarını gerçekleştirdi. Diğer taraftan çadırlarını su basan tarım işçilerine de destek veren ekipler mağduriyet yaşayan vatandaşlara sıcak çorba ikramında da bulundular. 

BAŞKAN OPRUKÇU PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Mesaisine Fen İşleri Şantiyesi’nde başlayan Başkan Oprukçu personelleriyle çalışmaları değerlendirdi. Şehrin dört bir yanında hizmetlerin aralıksız devam edeceğini ifade eden Oprukçu: “Bugün mesaimize Fen İşleri Şantiye’mizde, personellerimizle birlikte başladık. Fen İşleri Müdürlüğümüzde çalışmalar hızla devam ediyor. Bir yandan asfalt, kilitli parke taşı, kaldırım, yol bakım ve onarım gibi rutin hizmetlerimizi gerçekleştirirken bir yandan da mahallelerimizde yoğun yağış nedeniyle yaşanan mağduriyetin önüne geçmek için canla başla çalışıyoruz. Bu noktada özveri ile gece gündüz çalışmalarına devam eden personellerimize teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi