Ereğli Protokolü Belediye İftarında Buluştu

PİR ÖMER VE HACI MÜTAHİR CUMHUR DİYOR PİR ÖMER VE HACI MÜTAHİR CUMHUR DİYOR

Ereğli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde Ereğli protokolü ve Belediye Meclis Üyeleri bir araya geldi. 

Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına; İlçe Kaymakamı, Cumhuriyet Başsavcısı, Ağır Ceza Reisi, Emniyet Müdürü, Polis Okulu Müdürü, Jandarma ve Askerlik Şubesi Komutanları, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Başkanları, STK Temsilcileri, Oda Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.

“BİRLİĞİMİZ VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Düzenledikleri iftar programına katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu: “Hepimiz dualarınızda buluşalım istiyoruz. Ramazan münasebetiyle işte böyle hoşluklar yaşıyoruz. Rabb-ül Alemin birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap var” buyuruyor Allah, sadece iftarlarda değil divanda, dergahta, sofrada, her yerde bir ve beraber olmak lazım. Rabbim inşallah bizi rahmetinden emin olanlardan eylesin. Birliğimiz daim, tuttuğumuz oruçlar kabul olsun inşallah” ifadelerini kullandı..

Editör: Haber Merkezi