Minibüsçüler Kooperatifi De Başkan Oprukçu’yla Bi’Daha Diyor 

İFTİRALAR SEÇİM KAZANDIRMAZ İFTİRALAR SEÇİM KAZANDIRMAZ

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmasının ardından Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mehmet Karagözlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Oprukçu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

“GECE GÜNDÜZ HEMŞERİLERİMİZİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ULAŞIMLARINI SAĞLIYORSUNUZ BU MANADA HEPİNİZE EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Ereğli’mize hizmet noktasında sizler de önemli ve zor bir iş yapıyorsunuz. Gece gündüz hemşerilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlıyorsunuz bu manada hepinize emekleriniz için teşekkür ediyorum. Seçim sürecindeyiz el ele, gönül gönüle olduğumuzu biliyorum. Bir ve beraber olmaya devam edelim ve Allah’ın izniyle birlikte başaralım. Belediye olarak her zaman sizlerin yanında olarak, gereken her türlü desteği vermeye özen gösterdik, bundan sonraki süreçte de canla başla çalışmaya, destek olmaya devam edeceğiz. Hepimiz için, Ereğli’miz için hayırlı olsun. Ereğli vilayet oluncaya kadar Büyükşehirle uyumlu yürüyeceğimizi biliyorum. Uyumlu yönetimle umutlu gelecek için hizmetlerimize devam edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi