İFADELER İFTİRA ÇIKTI İFADELER İFTİRA ÇIKTI

Halkın Başkan Oprukçu Hemşerileriyle Bir ve Beraber Olmaya Devam Ediyor

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu göreve geldiği günden beri makamında, cadde ve sokakta hemşerileriyle bir ve beraber olmaya devam ediyor. Halkın Başkanı olduğu her zaman samimi olarak ortaya koyan Başkan Oprukçu bu noktada Ereğlililerden de takdir görüyor. 

Ayrıca Cuma namazı sonrasında da Başkan Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz ile birlikte Devlet Bahçeli Meydanı’nda civarında esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileklerini ilettiler.

“HEMŞERİLERİMİZİN TEVECCÜHÜ VE İYİ DİLEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kısa bir açıklama yapan Başkan Oprukçu: “Hemşerilerimizle bir ve beraber olmaya devam etmenin yanında Milliyetçi Hareket Partimizin İlçe Başkanı Sayın Musa Yılmaz ile birlikte Cuma Namazı sonrasında Devlet Bahçeli Meydanımız civarındaki esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler dileklerimizi ilettik. Birlikte başaracağız, bu manada hemşerilerimizin teveccühü ve iyi dilekleri için de teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse bir ve beraber olmaya da devam edeceğiz. Birliğin gücüyle vilayet Ereğli’mize canla başla hizmetlerimize devam edeceğiz. Üretken belediyecilik ve uyumlu yönetim anlayışımızla ayırmadan, ayrıştırmadan umutlu gelecek için gece gündüz çalışacağız” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi