BEREKET SPOR DOLU DİZGİN BEREKET SPOR DOLU DİZGİN

BAŞKAN KAMIŞ’TAN, BAŞKAN OPRUKÇU’YA İL GÖNDERMELİ FORMA TAKDİMİ!
Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Başkanı Bilgin Kamış, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek kendisine Ereğli’nin il olmasına vurgu yapan 82 plakalı forma takdim etti. 
Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Başkanı Bilgin Kamış, Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu antrenör ve futbolcular ile birlikte makamında ziyaret etti. Başkan Kamış ve tüm takımı kapıda karşılayan Başkan Oprukçu futbolcular ile tek tek selamlaşarak başarılar diledi. 
“EREĞLİSPOR İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”
Ziyaret sırasında Başkan Kamış ve antrenör Ertuğrul Sanlav’dan takım ile ilgili bilgiler alan Başkan Oprukçu, Ereğlispor için mücadele ettiğinin altını çizdi. Oprukçu; “Ereğlispor şehrimizin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Bizlerde Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa bir fazla yapmaya çalışıyoruz. Tesis sorunu, ulaşım sorunu, yemek sorunu gibi birçok konuda üstümüze düşeni yaptık. Liglerin başlamasına da az bir süre kaldı yine elimizden geleni yapmaya gayret edip şehrimizi en iyi yerlerde temsil etmeniz için çaba göstermeye devam edeceğiz. Biz sizlere gerekeni yapacağız sizlerde, bizim göğsümüzü kabartacaksınız. Bu sezon inşallah takımımızı şampiyon olarak görmek istiyorum” dedi. 
“SARACİYE ATÖLYESİ’NİN ÇANTALARI FUTBOLCULARA HEDİYE EDİLECEK”
Başkan Oprukçu ayrıca Belediye tarafında kurulan ve yüzlerce kişinin istihdam edildiği Saraciye Deri Atölyesinde üretilecek olan çantalardan tüm futbolculara hediye edilecek şekilde üretimine başlanması için talimat verdi. Oprukçu; “İnşallah el emeği göz nuru üretilen çantalarınız ile deplasmanlarda başarılı olur ve sizlere güzel anılar yaşatır bu çantalar. Her şey Ereğli ve sizler için” diye konuştu. 
Konuşmaların ardından Başkan Kamış, özenle hazırlattığı 82 plakalı Ereğli’nin il olmasına vurgu yapan formayı Başkan Oprukçu’ya takdim etti. 
Forma takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Editör: Haber Merkezi