25 Yıldır Yapılmayan Belkaya Yayla Yolları Asfaltlandı

Ereğli Belediyesi giderek yoğunlaştırdığı yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. 

Belediye tarihinin en büyük asfalt çalışmasını gerçekleştiren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, 25 yıldır yapılmayan Belkaya’nın Yayla Yolları’nda yaklaşık 8,5 Km’lik soğuk asfalt çalışması gerçekleştirdi.

YENİ SANAYİ SİTESİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER YENİ SANAYİ SİTESİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

“BELKAYA’DA YAKLAŞIK 8,5 KM’LİK ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Ereğli Belediyesi tarafından Belkaya Mahallesi’nde yürütülen soğuk asfalt çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu; “Ereğli’de bozuk yol kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtmiştik. Hepimizin bildiği üzere Belkaya Mahallemizde bulunan Eğrikuyu Yaylası ve bağlantı yollarında yol bozuklukları vardı. Bu bakımdan başlattığımız soğuk asfalt çalışmamız ekiplerimizce kısa süre içerisinde tamamlandı. Belkaya’nın Yayla Yolları’nda yaklaşık 8,5 Km’lik soğuk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Çözülmeyen sorunları çözmeye, hemşerilerimizi konfora kavuşturmaya devam edeceğiz. Yapılan bu çalışmayla birlikte Belkaya Mahallemiz de tozdan kurtularak daha konforlu, sağlıklı ve kullanışlı yollara kavuştu” ifadelerini kullandı.
 
“BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN HÜSEYİN OPRUKÇU’YA TEŞEKKÜR EDERİM “

Belkaya Muhtarı Mustafa Yardımcı çalışmalarla ilgili: “ Belkaya Eğrikuyu Yaylası’ndaki asfalt çalışması için Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Oprukçu’ ya teşekkür ederim, şükranlarımı sunuyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun “ şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi