ŞEHİDİMİZ İÇİN İSTANBULDA TÖREN DÜZENLENDİ ŞEHİDİMİZ İÇİN İSTANBULDA TÖREN DÜZENLENDİ

Başkan Hüseyin Oprukçu şu açıklamalara yer verdi.Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri afetin ilk gününden buyana özveri ile çalışıyor. ilçemize gelen depremzedelerin konaklama ,taşınma ve her türlü ihtyaçları için yardımlarını esirgemeyerek , yaralarımızı sarmaya devam ediyorlar.

Hemşerilerimiz tarafından depremzede vatandaşlara dağıtılmak üzere Belediye Kültür Merkezi’ne getirilen malzemeler gönüllü gençlerimiz ile dağıtımına aralıksız devam ediyoruz. Allah razı olsun hemşerilerimizden yoğun bir ilgi var, herkes gücünün yettiği ölçüde destek olmaya özen gösteriyor, teşekkür ediyorum. Özellikle kadın-erkek iç çamaşırı ve eşofman, kişisel temizlik ürünleri, mama, çocuk bezi, oyuncak, gıda ürünleri; çay, şeker, yağ vb. gibi ürünlere ihtiyaç çok fazla, yardım yapmak isteyen hemşerilerimizin bu gibi malzemeler getirmelerini rica ediyorum. El ele vererek, gönül birliği ile depremin yaralarını saracağız inşallah.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz bünyesindeki evde bakım ekiplerimiz hayırsever vatandaşlarımız tarafından depremzedelere verilen evleri temizledi.

Editör: Haber Merkezi